Ověřujeme budoucnost

Aktuality, články a novinky

Vyberte kategorii
0
Vyberte rok
0
Po dlouhé pauze jsme opět vystavovali!

Listopad byl co do plánovaných akcí poměrně nabitý. Nejprve jsme se jako vystavovatel poprvé zúčastnili brněnského MSV a týden na to jsme se prezentovali i na Productronice v německém Mnichově.

Blíží se Productronica 2021! Opět nebudeme chybět

Blíží se jeden z nejvýznamnějších veletrhů vývoje a výroby elektroniky na světě! V Mnichově budeme vystavovat již po druhé v řadě.

Čeká nás Mezinárodní strojírenský veletrh, na MSV zažijeme premiéru!

Od pondělí 8. do pátku 12. listopadu 2021 se zúčastníme Mezinárodního strojírenského veletrhu. Na brněnském výstavišti budeme v rámci této akce jako vystavovatel poprvé.

Instalace plně automatického inline testeru IMT

V srpnu jsme úspěšně instalovali inline tester u zákazníka na Slovensku.

Automatizujeme proces rentgenové inspekce kondenzátorů

Jeden z nejnovějších přírůstků je automatická rentgenová inspekční a třídící linka, jež využívá upravený inline RTG firmy Nordson Matrix.

V nabídce mikroskopů nově Omni 3 a Inspex 3

ASH VISION digitální mikroskopy a inspekční systémy zažívají boom v oblasti kontroly, vizuální inspekce, měření a kvality, a to díky své ergonomii a pokročilým možnostem zpracování a dokumentaci obrazu.

Rentgenové počítání součástek je nyní ještě rychlejší a pohodlnější

Rentgenová počítačka součástek XRHCount od Visiconsult je úspěšně instalována po celém světě. Noví zákazníci můžou nyní těžit z dalších vylepšení, které zařízení činí ještě více chytrým, spolehlivým a všestranným.

Nasazení E-ISP flash programátoru u zákazníka výrazně vylepšilo nejen programovací proces

Pomohli jsme našemu významnému brněnskému zákazníkovi najít řešení v otázce programování.

Získali jsme ocenění pro nejlepšího evropského distributora

Náš dlouholetý dodavatel, společnost Nordson Matrix, výrobce inline RTG zařízení, nedávno uděloval ceny za rok 2020 pro své nejlepší distributory. I přes překážky, které přinesla současná krize, jsme byli za své výsledky ocenění jako nejlepší evropský distributor roku 2020.

Povedená aplikace sondy pro testovaní FAKRA konektorů vylepšuje testovací proces v Continental

Testování přenosu radiofrekvenčních vln je stále více rostoucím segmentem právě vzhledem k požadavkům na náročnost a růst aplikací v tomto odvětví. Nyní se u našich zákazníků projevuje velké zlepšení a stabilita procesů právě díky sondám Feinmetall.

Novinky pro rok 2021 u rentgenů Yxlon

Analytické rentgeny značky YXLON startují do nového roku s několika novinkami, které výrazně rozšiřují rozsah jejich použití.

Instalace Koh Young Zenith UHS

Do nového roku vstupujeme s úspěšnou instalací stroje Koh Young AOI Zenith UHS, který patří mezi světovou špičku v automatické optické inspekci.