10 let testování a inspekce

Aktuality, články a novinky

Vyberte kategorii
0
Vyberte rok
0
Pořádáme jednodenní seminář elektrického testování

Zveme Vás na jednodenní seminář zaměřený na trendy v elektrickém a funkčním testování.

Prázdninové návštěvy dodavatelů v Holandsku a Německu

Trojice našich obchodníků vyjela minulý týden na čtyřdenní cestu za našimi dodavateli v Holandsku (Rijkevoortsedijk) a Německu (Düsseldorf a Dortmund).

Novinka v portfoliu: autonomní optická inspekce Inspekto

IMT Technologies & Solutions je od května tohoto roku oficiálním partnerem firmy Inspekto. Zařízení Inspekto S70 je poháněné AI algoritmy, které výrazně urychlují a usnadňují práci.

Po třech letech jsme opět vystavovali na Amperu

Letos jsme se vrátili na Amper noblesně s doposud největší expozicí v historii firmy, náš ostrovní stánek v hale F patřil mezi ty nejvýraznější.

Amper 2022 – IMT se představí s historicky největší expozicí

Po dvouleté odmlce se těšíme na 28. ročník veletrhu Amper. Na dosud největším stánku Vám představíme stálice i novinky od našich dodavatelů i z vlastní dílny.

Přihláška na technologický seminář IMT

Zveme Vás na technologický seminář firmy IMT zaměřený na SMT technologii a inspekci.

Rozšiřujeme nabídku fixtur o nového dodavatele MG Products

Vážení zákazníci, dovolte nám představit nový produkt v rámci kategorie počítaček součástek v kotoučích. Náš dodavatel Visi Consult přichází na trh s novinkou - XRH Count Inline. 

Novinka v portfoliu: Inline počítačka SMD součástek

Vážení zákazníci, dovolte nám představit nový produkt v rámci kategorie počítaček součástek v kotoučích. Náš dodavatel Visi Consult přichází na trh s novinkou - XRH Count Inline. 

Plán IMT akcí v tomto roce

V tomto roce nás čeká několik zajímavých událostí. Plán akcí, na kterých se můžeme společně potkat, Vám přinášíme přehledně již nyní a věříme, že vlivem covidu se již nebudou tato setkání rušit.

Vánoční přání

Děkujeme za spolupráci svým partnerům v roce 2021! Přejeme hezky prožité Vánoce a úspěšný vstup do dalšího roku.

Po dlouhé pauze jsme opět vystavovali!

Listopad byl co do plánovaných akcí poměrně nabitý. Nejprve jsme se jako vystavovatel poprvé zúčastnili brněnského MSV a týden na to jsme se prezentovali i na Productronice v německém Mnichově.

Blíží se Productronica 2021! Opět nebudeme chybět

Blíží se jeden z nejvýznamnějších veletrhů vývoje a výroby elektroniky na světě! V Mnichově budeme vystavovat již po druhé v řadě.