Ověřujeme budoucnost

Od založení v roce 2012 jsme dodavatelem a partnerem pro inspekci, testování a automatizaci v SMT, elektroprůmyslu, automotive, pro integrátory elektroniky a výrobce kabelových svazků. Nabízíme ucelenou nabídku zařízení a služeb pro moderní výrobce. Kvůli rostoucí poptávce po inspekci a testování a rozjetí průmyslové automatizace je nás za poslední tři roky více než dvojnásobek. Dnes je nás zhruba 60 a stále rosteme.

Dodávané technologie

Jsme stabilním dodavatelem technologií a řešení na českém, slovenském a polském trhu s inspekčními a testovacími technologiemi. Nabízíme stroje a servis významných světových výrobců. Zastupujeme výrobce testovacích technologií, které splňují nejvyšší nároky a jsou připraveny na výzvy současné výroby. Úzká spolupráce s dodavateli je předpokladem rychlé reakce na zákaznické požadavky. Náš odborný tým je připraven zajistit poradenství při výběru řešení, podporu při integraci, kalibrace zařízení a následný servis.

Vlastní výroba

V roce 2016 jsme rozjeli další etapu existence firmy a druhou divizí společnosti se stala průmyslová automatizace. Navrhujeme a vyrábíme testovací a montážní linky, jednoúčelové stroje a robotizovaná pracoviště. Vyrábíme fixtury, testovací moduly a přípravky. Složitá zařízení navrhují zkušení konstruktéři s mnohaletou praxí v oblasti automatizace. Díky týmu odborníků a zázemí jsme schopni celý proces engineerigu i výroby zajistit sami.

Máme řešení pro

Orientace na zákazníka

Vážíme si dlouhodobých partnerství a snažíme se vnášet lidskost do vysoce technického prostředí, ve kterém pracujeme. Naším cílem je vyřešit a splnit vaše požadavky a pokud možno přinést i něco navíc. Zrychlujeme a zefektivňujeme výrobu, snižujeme testovací časy, zvyšujeme jistotu kontroly a eliminujeme chyby.