Ověřujeme budoucnost
CZ
EN

Blog

Kontakt

IMT Technologies & Solutions s.r.o.

Novinky pro rok 2021 u rentgenů Yxlon
4.2.2021 Novinky pro rok 2021 u rentgenů Yxlon

Analytické rentgeny značky YXLON startují do nového roku s několika novinkami, které výrazně rozšiřují rozsah jejich použití. Stroje Cougar a Cheetah mohou být nyní na přání vybaveny novými manipulátory, které umožnují inspekci těžkých předmětů až do hmotnosti 20 kg. 

více
Instalace Koh Young Zenith UHS
15.1.2021 Instalace Koh Young Zenith UHS

Do nového roku vstupujeme s úspěšnou instalací stroje Koh Young AOI Zenith UHS, který patří mezi světovou špičku v automatické optické inspekci. Ve výrobní lince u našeho významného zákazníka pomůže detekovat a eliminovat chyby na DPS.

 

 

více
Náročná aplikace testeru UNITES
20.10.2020 Náročná aplikace testeru UNITES

U našeho významného zákazníka Integrated Micro-Electronics Czech Republic dokončujeme instalaci testeru UNITES pro náročnou aplikaci v termální a zvukové komoře. Mimo běžné elektrické veličiny se měří také otáčky a hluk ventilátoru, který je osazen v sestavě.

více
Instalovali jsme stroje Koh Young
18.9.2020 Instalovali jsme stroje Koh Young

Úspěšně jsme začlenili naše stroje od firmy Koh Young do výrobní linky. U našeho významného zákazníka R&S Vimperk budou plnit roli inspekce pájecí pasty a automatické optické inspekce. Výrobní proces se tak zkvalitní a předejde se možným chybám ve výrobě.

 

více
Úspěšná instalace rentgenové počítačky součástek
19.8.2020 Úspěšná instalace rentgenové počítačky součástek

Minulý týden proběhla úspěšná instalace novinky v našem portfoliu - rentgenové počítačky součástek od výrobce Visiconsult. U našeho zákazníka pomáhá kontrolovat skladové zásoby. 

více
Naše produkty dvojnásobně zrychlují programovací čas
6.3.2020 Naše produkty dvojnásobně zrychlují programovací čas

Jeden z našich automotive zákazníků přišel s požadavkem na nestandardní zabezpečovací kroky v průběhu programování.

více
Amper 2020 zrušen!
6.3.2020 Amper 2020 zrušen!

S ohledem na aktuální mezinárodní situaci šířící se epidemie nemoci COVID19, kdy počet nakažených rapidně narůstá, se pořadatelé akce Amper 2020 v Brně rozhodli o zrušení celé akce. 

více
Otevření samostatné pobočky IMT v Polsku
30.1.2020 Otevření samostatné pobočky IMT v Polsku

V lednu jsme oficiálně zahájili provoz samostatné pobočky IMT v Polsku se sídlem společnosti ve Varšavě a jednatelem pobočky Danielem Trzcinskim.

více
Akce a veletrhy v roce 2019
9.12.2019 Akce a veletrhy v roce 2019

Rok 2019 se neúprosně blíží ke svému konci a my jsme si připravili resumé všech veletrhů, kterých jsme se v tomto roce zúčastnili. Veletrhy firma IMT považuje za jednu z nejdůležitějších forem propagace a možnosti potkání se s partnery a zákazníky. Proto jsme v roce 2019 byli velice aktivní a veletrhy jsme využili na 100 %. V tomto roce jsme navštívili přes 10 veletrhů.

 

více
Ohlédnutí za veletrhem Productronica 2019
19.11.2019 Ohlédnutí za veletrhem Productronica 2019

Technologické trendy, budoucí vývoj, nové možnosti elektroniky. Tímto vším se prezentovaly vystavující firmy na celosvětově známém veletrhu v Mnichově. Veletrh nabídl ukázky firem z SMT oborů, výrobců polovodičů a kabelů. K vidění byly také technologie, jež se stanou předmětem budoucího vývoje a nově tvořených trhů.

více
Rozšiřujeme svou nabídku o inovativní ISP programátory společnosti Nova Flash
15.11.2019 Rozšiřujeme svou nabídku o inovativní ISP programátory společnosti Nova Flash

Na letošní Productronice v německém Mnichově jsme s CEO firmy Nova Flash Claudio Perezem podepsali smlouvu o exkluzivním zastoupení ISP programátorů pro regiony Česka, Slovenska a Polska. Produkt, který bude dostupný na trhu nese název HYDRA.

více
Veletrh TEC Krakov 2019
21.10.2019 Veletrh TEC Krakov 2019

Naše obchodní činnosti neustále rozvíjíme – hledáme nové zákazníky a prezentujeme naše technologie. Minulý týden jsme se účastnili veletrhu v polském Krakově, který je intenzivní jednodenní akcí.

více
Nahoru