Ověřujeme budoucnost

Produkty

Zenith UHS 9W

Model s 9 moiré projekcemi přináší unikátní výhodu 3D měření až do výšky 25mm. Díky použití 8Mpx kamery je tento model ještě rychlejší, než model Zenith.

Zenith UHS New Edition

Model s 8 moire projekcemi a 8Mpix kamerou. Díky tomuto počtu projekcí je systém velmi odolný na stíny vysokých komponent a disponuje tak velmi vysokou přesností a opakovatelností 3D měření.

Zenith 2

Druhá generace oblíbených a celosvětově rozšířených AOI Zenith pojmenovaná jako Zenith 2. Konstrukčně se jedná o novou platformu (typ P).

Zenith

Model s 8 moire projekcemi. Díky tomuto počtu projekcí je systém velmi odolný na stíny vysokých komponent a disponuje tak velmi vysokou přesností a opakovatelností 3D měření.

Zenith Alpha

Model s 5 moaré projekcemi měřící ve 3D až do výšky 25mm. Použití A.I. pro přesnější zpracování obrazu, které napomáhá eliminaci odlesků a rekonstrukčních artefaktů. Zvýšená rychlost inspekce díky větším kamerám.

Zenith lite

Základní model firmy Koh Young. Tento model se vyznačuje velmi vysokou rychlostí inspekce při plném 3D. Vychází z mechanického konceptu vyšších modelových řad.

Pin checker

Stroj pro kontrolu pinů na DPS a nebo pro konečnou výstupní optickou kontrolu pinů v konektorech a v housingu.

Infy

Speciální stroj firmy Koh Young, který je schopen kontrolovat nedostatky a případné vady vznikající při strojním obrábění dílů.

aSPIre 3

High end SPI tester určený pro tu nejnáročnější výrobu a pro zákazníky s nekompromisními nároky na kvalitu.

8030-3

SPI tester vyšší třídy s velkou rychlostí a variabilitou určený pro náročnou SMT výrobu.

8030-2

SPI tester střední třídy určený pro běžnou SMT výrobu.

3020T

SPI tester určený pro menší firmy s pomalejší inline konfigurací výroby nebo pro offline konfiguraci linky.