Ověřujeme budoucnost

Produkty

Omni 3

Nejnovější model od výrobce Ash. Pokročilé zpracování obrazu a mimořádně rychlý autofokus umožňují příjemnou práci. Tento mikroskop disponuje celou řadou aplikací, které si můžete poskládat podle vašich potřeb.

Inspex 3

Nástupce populárního modelu je určený pro běžnou kontrolu v laboratořích i ve výrobním prostředí. Systém disponuje integrovaným měřením bez nutnosti PC a je oblíbenou volbou v oborech elektroniky, farmacie nebo strojírenství.

Omni core

Digitální mikroskop s Full HD rozlišením. Inspekční a měřící systém s možností výběru několika aplikací a příslušenství, které usnadní a urychlí váš kontrolní proces.

Inspex II

Základní model navržený pro kontrolu kvality přímo ve výrobě. Tento mikroskop dokáže sloužit i jako opravná nebo výrobní stanice díky rychlému automatickému zaostřování a vysoké kvalitě.

Quantum

Quantum je metrologické zařízení od společnosti ASH. Quantum k plnému využití nevyžaduje počítač, je snadno použitelný, efektivní systém pro měření ve 2D.

Příslušenství

Součástí nabídky produktů od firmy Ash je velké množství příslušenství. Výhodou těchto doplňků je jasnější obraz, snadná manipulace, mnohonásobné zvětšení atd.