Ověřujeme budoucnost
CZ
EN

O společnosti

Od svého založení v roce 2012 se specializujeme na inspekci a testování. Klíčové oblasti jsou elektrotechnický průmysl, výrobci kabelových svazků a integrátoři elektroniky. Navrhujeme a vyrábíme testovací a montážní linky, jednoúčelové stroje a robotizovaná pracoviště. Nabízíme ucelenou nabídku zařízení a služeb pro moderní výrobce elektroniky. Kvůli rostoucí poptávce po inspekci a testování a rozjetí průmyslové automatizace je nás za poslední tři roky více než dvojnásobek. Dnes je nás zhruba 60 a stále rosteme.

Dodávané technologie

Valašskomeziříčská společnost IMT od svého založení působí na českém, slovenském a polském trhu s inspekčními a testovacími technologiemi. Nabízíme stroje a servis významných světových výrobců. Zastupujeme výrobce testovacích technologií, které splňují nejvyšší nároky a jsou připraveny na výzvy současné výroby. Úzká spolupráce s dodavateli je předpokladem rychlé reakce na zákaznické požadavky. Náš odborný tým je připraven zajistit poradenství při výběru řešení, podporu při integraci, kalibrace zařízení a následný servis.               

Vlastní výroba

V roce 2016 jsme rozjeli další etapu existence firmy a druhou divizí společnosti se stala průmyslová automatizace. Naše specializace v oboru testování a inspekce nám umožňuje do jednoúčelových strojů implementovat elektrické a funkční testery, inspekční zařízení a další atypické komponenty. Složitá zařízení navrhují zkušení konstruktéři s mnohaletými zkušenostmi v oblasti automatizace. Díky týmu odborníků a specialistů jsme schopni celý proces engineerigu i výroby zajistit sami.

 

Orientace na zákazníka

Vážíme si dlouhodobých partnerství a snažíme se vnášet lidskost do tak vysoce technického odvětví jakým je kontrola kvality PCB a testování elektroniky. Proto je našim cílem 100% spokojenost zákazníka. Chceme, aby se naše technologie začlenily do výrobního procesu tak, aby byl proces co nejefektivnější. Snižujeme testovací čas a eliminujeme chyby. Naše technologie jsou připravené na Industry 4.0.

       

Nahoru