Ověřujeme budoucnost

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici Servisní programátor PLC. Servisní programátor pro námi vyvíjené jednoúčelové stroje je po sestavení stroje zodpovědný za chod implementovaných technologií.

Pracovní náplň

  • Provádění servisních činností zaměřených na programování PLC
  • Diagnostika a řešení problémů námi vyráběných strojů
  • Samotné programování PLC kódů

Požadavky

  • SŠ technického směru
  • Zkušenosti v oboru výhodou
  • Znalost řídících systémů Siemens, výhodou Omron a Beckhofff
  • Znalost robotů ABB a Staubli, jiné výhodou
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Schopnost porozumění a komunikace s týmem pracujícím na zařízení
  • Ochota učit se nové technologie
  • Anglický jazyk výhodou
  • Řidičský průkaz B
  • Ochota cestovat po celé ČR a Slovensku

Nabízíme

  • Služební automobil
  • Služební telefon a notebook
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práce v dynamicky se rozvíjející mladé firmě
  • Možnost aktivně se podílet na růstu firmy a ovlivňovat či vytvářet firemní procesy
  • Práce v malém kolektivu – neprovozujeme open office koncept
  • Příspěvek na stravování – 115 Kč/den
  • Penzijní připojištění – 1000Kč/měsíc (po dvou letech)
  • 25 dní řádné dovolené
  • Pravidelné teambuildingy a firemní akce
  • Chill-out zóna přímo v sídle firmy

Chcete se stát našim servisním programátorem? Napište nám