Ověřujeme budoucnost

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici Programátor PLC. Hlavní pracovní náplní je programování PLC našich jednoúčelových strojů, které už od samého počátku vznikají ve Valašském Meziříčí.

Pracovní náplň

  • Programování PLC kódu námi vyráběných strojů
  • Preferované PLC od firem Siemens, Omron a Beckhoff
  • Výhodou rychlá orientace v oblasti elektrotechniky, zkušenosti s oživováním jednoúčelových strojů
  • Výhodou znalost elektro konstrukce, rychlá orientace v elektroschématech
Programátor PLC, práce Valašské Meziříčí, nabídka práce

Požadavky

  • Vyhláška 50 §6
  • Praxe ve strojírenské/elektro výrobě výhodou
  • Výhodou je znalost robotických a vision systémů
  • Vzdělání strojní/elektro SŠ/VŠ
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práce v dynamicky se rozvíjející mladé firmě
  • Možnost aktivně se podílet na růstu firmy a ovlivňovat či vytvářet firemní procesy
  • Příspěvek na stravování – 115 Kč/den
  • Penzijní připojištění – 1000Kč/měsíc (po dvou letech)
  • 25 dní řádné dovolené
  • Pravidelné teambuildingy a firemní akce
  • Chill-out zóna přímo v sídle firmy

Chcete se stát našim programátorem PLC? Napište nám