Ověřujeme budoucnost
CZ

Obchodní zástupce

Hledáme koledu / kolegyni na pozici Obchodní zástupce

Pracovní náplň

  • Prodej zboží především v technologické oblasti SMT výroby ale i odvětví navazujících
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Péče o stávající zákazníky
  • Účast na tuzemských i zahraničních veletrzích
  • Účast na předváděcích akcích u dodavatelů (Německo)
  • Nutnost pravidelně cestovat – organizovat obchodní schůzky
  • Zodpovědnost za tvorbu nabídek a vyjednávání obchodních podmínek se zákazníky / dodavateli
  • Výkon zaměstnání ve Valašském Meziříčí se služebními cestami v ČR a SK

Požadavky

  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Ochota cestovat v rámci České a Slovenské republiky
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost
  • Praxe v SMT průmyslu výhodou
  • Práce na PC (Outlook, Power point, Excel, Word)
  • Podmínkou je dobrá znalost anglického jazyka
  • Výhodou je znalost německého jazyka

Nabízíme

  • Zaměstnanecké benefity • Práce v dynamicky se rozvíjející mladé firmě
  • Možnost aktivně se podílet na růstu firmy a ovlivňovat či vytvářet firemní procesy
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění
  • 25 dní řádné dovolené
  • Služební automobil
  • Služební telefon a notebook
Životopisy zasílejte na jobs@imtts.cz
Nahoru