Ověřujeme budoucnost
CZ

Business developer pro NDT technologie

Kontakt

IMT Technologies & Solutions s.r.o.

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici Business developer pro NDT technologie

Pracovní náplň

  • Prodej inspekčních technologií (NDT) v oblasti strojírenské výroby
  • Rozšíření sortimentu firmy do odvětví strojírenství
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Péče o stávající zákazníky
  • Účast na tuzemských i zahraničních veletrzích
  • Nutnost pravidelně cestovat – organizovat obchodní schůzky
  • Zodpovědnost za tvorbu nabídek a vyjednávání obchodních podmínek se zákazníky / dodavateli
  • Výkon zaměstnání ve Valašském Meziříčí se služebními cestami v ČR a SK

Požadavky

  • Nutná znalost NDT inspekčních technologií a metrologie (CMM, 3D sken, 3D CT, 2D RTG atd)
  • Nutná znalost oboru strojírenské výroby
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Ochota pravidelně cestovat v rámci České a Slovenské republiky
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost
  • Práce na PC (Outlook, Power point, Excel, Word)
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme

  • Služební automobil
  • Služební telefon a notebook
  • Práce v dynamicky se rozvíjející mladé firmě
  • Možnost aktivně se podílet na růstu firmy a ovlivňovat či vytvářet firemní procesy
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění
  • 25 dní řádné dovolené

Své životopisy posílejte na jobs@imtts.cz

Nahoru