Ověřujeme budoucnost
CZ
EN

Technologický seminář 2018

Kontakt

IMT Technologies & Solutions s.r.o.

6.11.2018

Letos jsme premiérově uskutečnili dva semináře zaměřené na SMT výrobu a automatizaci výroby v našich nových prostorách. K vidění byly nejnovější modely inspekčních zařízení od našich dodavatelů, ale i robotizované pracoviště z dílny IMT.

Technologický seminář 2018

V prvním semináři se posluchači dozvěděli něco o průmyslové automatizaci v oboru testování elektroniky. K vidění byly jak realizované projekty automatizace, tak vývojové projekty, které se chystáme uvést na trh v roce 2019. Semináře se s prezentacemi zúčastnili i naši partneři z firem Stäubli a Sick. Byly rovněž prezentovány technologie našich ostatních partnerů především nový model Koh Young P3 určený speciálně na měření a inspekci pinů a konektorů.

Ve druhém semináři, který se konal o týden později, jsme se zaměřili především na témata testování a optická inspekce v SMT průmyslu. Prezentovány byly především nové technologie firmy Koh Young včetně nejnovějšího modelu AOI - Zenith 2.  Dále můžeme například zmínit novou platformu FCT testerů Unites, Inline AXI rentgeny Matrix, automatický příjem součástek MODI nebo ICT Flying probe Takaya. 

Samozřejmě nechyběla ukázka našich nových výrobních prostor a hlavně naší Demo místnosti.

Fotogalerie

Technologický seminář 2018Technologický seminář 2018Technologický seminář 2018Technologický seminář 2018Technologický seminář 2018Technologický seminář 2018Technologický seminář 2018Technologický seminář 2018
Nahoru