Ověřujeme budoucnost
CZ
EN

Amper 2020 zrušen!

Kontakt

IMT Technologies & Solutions s.r.o.

6.3.2020

S ohledem na aktuální mezinárodní situaci šířící se epidemie nemoci COVID19, kdy počet nakažených rapidně narůstá, se pořadatelé akce Amper 2020 v Brně rozhodli o zrušení celé akce. 

Amper 2020 zrušen!

Konání veletrhu AMPER 2020 se přesouvá z plánovaného termínu 17.3.-20.3. 2020 do roku 2021. Přesný termín není zatím znám. 
 

"Ochrana zdraví všech zúčastněných je pro nás absolutní prioritou. Tu bychom ale v případě konání veletrhu v původním termínu nebyli schopni zajistit, zejména nemožností zabránění vstupu rizikových osob.

Věříme, že tento krok přivítáte a podpoříte přípravu následujícího ročníku tím, že svou účast na veletrhu přesunete do roku 2021. O konkrétním termínu konání veletrhu Vás budeme informovat co možná nejdříve, jakmile bude s BVV dojednán a potvrzen.

Je nám líto, že tento společně připravený projekt, musíme takto, několik dní před plánovaným termínem odložit. Nicméně jedná se o situaci, kdy zasáhly události, které jsou objektivně mimořádné, nepředvídatelné a nepřekonatelné a zároveň nezávislé na naší vůli." řekl Jiří Šviga, jednatel firmy Terinvest, která akci pořádá.

 

Nahoru