Ověřujeme budoucnost
CZ
EN

Akce a veletrhy v roce 2019

Kontakt

IMT Technologies & Solutions s.r.o.

9.12.2019

Rok 2019 se neúprosně blíží ke svému konci a my jsme si připravili resumé všech veletrhů, kterých jsme se v tomto roce zúčastnili. Veletrhy firma IMT považuje za jednu z nejdůležitějších forem propagace a možnosti potkání se s partnery a zákazníky. Proto jsme v roce 2019 byli velice aktivní a veletrhy jsme využili na 100 %. V tomto roce jsme navštívili přes 10 veletrhů.

 

Akce a veletrhy v roce 2019

Hned jeden z nejdůležitějších a neznámějších veletrhů byl na programu 19. až 23. března – AMPER 2019. Zde jsme vystavovali náš projekt „Robotizace testování“, kde námi naprogramovaný robot ovládal fixtury. Tímto inovativním zařízením chceme pomáhat našim zákazníkům v procesu testování a usnadnit ho.

Dvojicí německých veletrhů, konajících se paralelně, byla SMTconnect a Battery show. Tyto veletrhy se konaly 7. – 9. května. Na první zmíněné akci se ukázali téměř všichni z našich dodavatelů. Na Battery show vystavoval náš dodavatel Feinmetall. Tento veletrh byl specifický v zaměření na budoucí vývoj v dopravě.

V květnu jsme zavítali na zajímavou dvoudenní akci „Lasery a optika v průmyslu“.

Ukázali jsme se i Polsku. Tam jsme zavítali dvakrát na veletrh TEC, jednou ve Varšavě a jednou v Krakově. Vystavovali jsme fixtury, mikroskopy, kontaktní piny a průmyslovou keramiku.

Rok 2019 nebyl jen o veletrzích, ale i o zajímavých a netradičních cestách. Jednu takovou absolvovalo naše vedení do Jižní Koreji. Tam sídlí náš dodavatel Koh Young. Firma KY nás pozvala k oslavě otevření nového sídla.

Hlavním bodem roku byl náš Seminář. Minulý rok byl svým zaměřením pojat hodně široce. Letos jsme se zaměřili více úžeji. V dnešní moderní době všechny firmy vyrábějící PCB usilují o rychlejší procesy a komplexnost výroby. My jsme tuto akci nazvali Seminář Machine2Machine komunikace. Ve spojení s našim partnerem ASYS group byla postavena linka, na které jsme ukazovali proces nanášení pasty a inspekci PCB.

V září Feinmetall uspořádal Sales meeting. Čtyři naši obchodníci vyjeli, aby se dozvěděli o novinkách a situaci u našeho dodavatele.

Říjen jsme načali odbornou konferencí v Brně. Konference nesla název SMT info, zde nás prezentovali obchodníci zastupující inspekční technologie v našem portfoliu. Akce se zaměřuje na problematiku povrchové montáže SMT.

Naši odborníci na průmyslovou automatizaci navštívili v říjnu Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně.  Tento veletrh patří mezi nejvýznamnější veletrhy v Evropě zaměřené na strojírenství. Návštěvnost se pohybuje okolo 80 000 návštěvníků.

Poslední veletrh roku 2019 pro nás se konal v listopadu v Mnichově. Na jednom z největších evropských veletrhu pro SMT technologie Productronica byl představen náš FCT/ICT tester. Tohoto veletrhu se účastnili všichni naši dodavatelé.

 

Rok 2019 byl v IMT hodně nabitý, v tom následujícím budeme pokračovat v našich aktivitách ještě s větší odhodlaností a vervou. Neustále se chceme rozvíjet a vzdělávat, proto už teď chystáme mnoho aktivit a plánujeme účast na mnoha veletrzích.

Děkujeme všem za podporu v roce 2019!   

Video

Nahoru