Ověřujeme budoucnost
CZ
EN

2021

Kontakt

IMT Technologies & Solutions s.r.o.

Získali jsme ocenění pro nejlepšího evropského distributora
19.4.2021 Získali jsme ocenění pro nejlepšího evropského distributora

Náš dlouholetý dodavatel, společnost Nordson Matrix, výrobce inline RTG zařízení, nedávno uděloval ceny za rok 2020 pro své nejlepší distributory. I přes překážky, které přinesla současná krize, jsme byli za své výsledky ocenění jako nejlepší evropský distributor roku 2020.

více
Povedená aplikace sondy pro testovaní FAKRA konektorů vylepšuje testovací proces v Continental
12.4.2021 Povedená aplikace sondy pro testovaní FAKRA konektorů vylepšuje testovací proces v Continental

Testování přenosu radiofrekvenčních vln je stále více rostoucím segmentem právě vzhledem k požadavkům na náročnost a růst aplikací v tomto odvětví. Nyní se u našich zákazníků projevuje velké zlepšení a stabilita procesů právě díky sondám Feinmetall.

 

více
Novinky pro rok 2021 u rentgenů Yxlon
4.2.2021 Novinky pro rok 2021 u rentgenů Yxlon

Analytické rentgeny značky YXLON startují do nového roku s několika novinkami, které výrazně rozšiřují rozsah jejich použití. Stroje Cougar a Cheetah mohou být nyní na přání vybaveny novými manipulátory, které umožnují inspekci těžkých předmětů až do hmotnosti 20 kg. 

více
Instalace Koh Young Zenith UHS
15.1.2021 Instalace Koh Young Zenith UHS

Do nového roku vstupujeme s úspěšnou instalací stroje Koh Young AOI Zenith UHS, který patří mezi světovou špičku v automatické optické inspekci. Ve výrobní lince u našeho významného zákazníka pomůže detekovat a eliminovat chyby na DPS.

 

 

více
Nahoru