TESTOVACÍ A INSPEKČNÍ TECHNOLOGIE

CZ EN

Služby

V oboru služeb spojených s SMT testovacími technologiemi nabízíme know how špičkové úrovně, díky kterému jsme schopni nabídnout ucelenou nabídku jak v oboru analýzy výrobního procesu, tak v oboru elektrického testování metodami ICT, FCT nebo Flying Probe. Pokud v tomto oboru řešíte problém, který není v této sekci zmíněn, zkuste nás prosím i tak kontaktovat. Pokusíme se Vám pomoci a řešení nalézt.

Pro bližší informace nás prosím přímo kontaktujte na našich emailových adresách .

Analýza a optimalizace procesu nanášení pájecí pasty

Jak je obecně známo, více než polovina kvalitativních problému technologie SMT pájené pomoci přetavení pájecí pasty vzniká hned u první stáže tohoto procesu a to u tisku pájecí pasty na PCB. Z tohoto důvodu je k eliminaci výrobních vad naprosto klíčové porozumět procesu nanášení pájecí pasty sítotiskovým zařízením.

Naprosto dokonalý obraz procesu jsme schopni získat pomocí použití špičkové SPI technologie Koh Young. Naše společnost se nezabývá jen prodejem strojů tohoto výrobce, ale nabízí i možnost využití jednorázové analýzy výrobního procesu bez nutnosti nákupu této technologie. Jsme schopni přímo do Vaší výroby přivézt a instalovat SPI tester a na běžné výrobní dávce provést měření, z kterého na základě analýzy nasbíraných dat nabídnout doporučení v nastavení sítotisku, vhodné volbě pájecí pasty, frekvenci čištění šablon atp…

Generování programů ICT

Nabízíme generování testovacích programů především pro ICT testery výrobců Teradyne, Genrad a Agilent HP30xx. Na základě CAD dat, soupisky součástek BOM jsme Vám schopni okamžitě nabídnout cenovou kalkulaci a dodací termín.

Design fixtur ICT

Nabízíme kompletní návrh ICT fixtur používaných na testerech výrobců Teradyne, Genrad a Agilent. Tuto službu jsme samozřejmě schopni nabídnout i v balíku s testovacím programem pro zmíněné výrobce ICT systémů.

Výroba fixtur ICT a jejich odladění

Nabízíme Vám výrobu ICT testovacích fixtur ať už založenou na námi vytvořeném testovacím programu, nebo na podkladech dodaných přímo Vámi. Našimi partnery pro výrobu fixtur jsou přední světoví výrobci ICT fixtur, díky kterým Vám můžeme nabídnout jak cenově výhodné řešení, tak řešení na té nejvyšší technologické úrovni.

Hotovou fixturu jsme schopni také odladit a připravit pro produkční použití.

Generování programů pro funkční testování

Nabízíme Vám kompletní analýzu a řešení problematiky finálního funkčního testováni Vašich produktů. Jsme schopni Vám poradit s designem HW, jsme schopni případné speciální HW doplňky k testování sami vyvinout a vyrobit. Samozřejmostí je implementace HW do Vašeho stávajícího testovacího systému. Jsme schopni Vám také nabídnou vytvoření kompletního testovacích programu v různých vývojových prostředích jako je například Lab View, Vee, C++, Delphi atp…

Generování programů pro Flying probe

Nabízíme Vám generování testovacích programů pro Flying probe systémy Takaya. Jsme schopni programy vygenerovat jak na základě CAD dat, tak i bez nich. Testovací programy jsme schopni také odladit a připravit pro výrobu.

Testování součástek

Nabízíme vývoj testovacích aplikací pro testy polovodičovývh součástek na testerech řady UNIMET a M3000/3010/3020 skládající se z definice testovatelných parametrů a sestavení testovacího programu včetně hardware pro připojení testované součástky k testeru. Součástí vývoje je odladění, korelace a optimalizace testů pro dosažení maximální opakovatelnosti měření. Nedílnou částí je také dokumentace s popisy použitých testovacích metod včetně výsledků měření dodaných vzorků. Parametrické testování je jednou z nejspolehlivějších metod odhalování padělků součástek a proto se používá mimo jiné v aerospace, defense a automotive průmyslu.