TESTOVACÍ A INSPEKČNÍ TECHNOLOGIE

CZ EN
 

Kontaktní piny - FEINMETALL

Nabízíme Vám kompletní nabídku testovacích pinů od německé společnosti Feinmetall. Tento výrobce se řadí ke špičkám jak v oboru cable harness, tak v oboru SMT testování. Pokud máte zájem o bližší informace k sortimentu kontaktních pinů Feinmetall.

Nabízíme Vám ke stažení aktuální katalog.

 

ICT Piny

Velká variace kontaktních pinů do fixtur pro ICT a FCT testy v standartních 50, 75 a 100 mil provedeních ale i nestandartních a zákaznických variantách.

 

 

 

 


 

Wire Harness Piny

Feinmetall je světovou jedničkou pro piny do testovacích modulů na kabelové svazky. K dispozici je široká nabídka výtlačných, spínacích, taléřových, šroubovacích a laterálních pozičních testů. Celé portfolio včetně možnosti zakázkové úpravy u IMT.

 

 

 

 


 

Short Travel Probes

Tento typ pinů nalézá široké využití nejen v oblasti testování ale kdekoliv tam, kde je potřeba přerušovaný kontakt na limitovaném prostoru.

 

 

 

 


 

High Current Probes

Pro aplikace s vysokým proudem je potřeba speciální úpravy pružinového kontaktu, Feinmetall nabízí piny pro testování až při 150A.

 

 

 

 


 

High Frequency Probes

S rozvojem aplikací jsou požadavky na testování přenosu radio frekvenčních vln stále náročnější. Feinmetall nabízí širokou škálu testovacích sond právě pro tyto aplikace, včetně testování USB, Fakra a RJ45 konektorů.