TESTOVACÍ A INSPEKČNÍ TECHNOLOGIE

CZ EN

Kontaktní čištění - TEKNEK

Kontaktní čištění je jedna ze zajímavých metod, jak relativně jednoduše zvýšit yield SMT výrobního procesu. Kontaktní čištění se nasazuje na pozici bezprostředně před procesem tisku pasty. Čištěním bare board PCB zajistíme odstranění nečistot vzniklých jak při procesu řezání PCB tak i při případném laserovém označovaní PCB. V dnešní době proměnné kvality používaných bare boards zajišťujeme touto metodou nejen dokonalou čistotu, ale i významně zvyšujeme stabilitu procesu. Čištění bare board PCB před tiskem dnes již neodmyslitelně patří ke standardním technologiím v oboru automotive – podobně, jako použití SPI testerů. My Vám nabízíme světovou špičku ve svém oboru – produkty Skotské firmy Teknek. Produkty tohoto výrobce se pyšní největší efektivitou čištění ale i jednoduchostí. Ne náhodou zaujímá firma Teknek majoritní podíl na evropském trhu v oblasti kontaktního čištění před tiskem pasty.

Pro bližší informace nás prosím přímo kontaktujte na našich emailových adresách .

SMT

Inline zařízení – model SMT

Model SMT umožňuje plný inlie provoz. Je vybaven rozhraním SMEMA. Umožňuje automatické nastavení šířky dopravníku a rychlosti čištění. Dodává se v provedení 300, 400 a 600 mm šíře. Provedení pro jednostranné a oboustranné čištění. Možnost výběru ze tří druhů čistících válců.

SMT

Inline zařízení – model CM8

Model CM 8 je určen pro výrobce PCB. Dodává se v provedeních 300, 600, 650, 750 a 1000 mm šíře. Možnost provozu jedním směrem, případně i v reverzním módu. Zařízení je vybaveno podpěrným systémem jak pro pevné, tak flexi PCB.

DCR

Ruční zařízení - Modely DCR a Fastpad

Jednoduchý ruční model pro manuální čištění rovných povrchů (PCB, Displeje, krycí fólie atd.) Dodává se s rovnou podložkou pro čištění válce (DCR), případně s motorickým válcovým čištěním (Fastpad)