TESTOVACÍ A INSPEKČNÍ TECHNOLOGIE

CZ EN

Fixtury - ATX Hardware

Fixtury a testovací přípravky všeho druhu jsou neodmyslitelnou součástí každého ICT či funkčního elektrického testeru. Naše firma Vám nabízí výrobky německé firmy ATX. Tato firma je největším výrobcem fixtur v Evropě. Je zavedeným dodavatelem většiny nadnárodních výrobních korporací stejně tak jako malých a středních firem s lokální působností.

Naše firma přidává k ověřené kvalitě výrobků ATX také vlastní know how, díky kterému Vám můžeme nabídnout kompletní službu od konzultační a poradenské činnosti v oblasti designu PCB pro testování přes samotný návrh fixtury, vygenerování testovacího programu až po samotné zadání výroby fixtury v německém výrobním závodě ATX.

Pro bližší informace nás prosím přímo kontaktujte na našich emailových adresách . .

Manuální fixtury

Manuální fixtury

Nabídka manuálně stláčených fixtur pokrývá varianty od jednoduchýh přípravků až po sofistikované fixtury vhodné pro masovou výrobu.

Detailní nabídka fixtur.

Vakuové fixtury

Vakuové fixtury

Nabídka vakuově stláčených fixtur zahrnuje jak univerzální modely, tak modely určené pro ICT platformy nejznámějších značek jako je Teradyne, Agilent, Spea, Aeroflex atd.

Detailní nabídka fixtur.

Speciální fixtury

Pokud máte požadavek na zcela unikátní aplikaci, na kterou neexistuje sériově vyráběná fixture, je zde možnost využít nabídky našich speciálních fixtur, případně si zadat výrobu zcela unikátního zákaznického řešení.

Detailní nabídka fixtur.

Náhradní díly a doplňky

Náhradní díly a doplňky

Pokud potřebujete opravit Vaši stávající fixturu, případně hledáte nějaké zajímavé doplňky z oboru fixtur, zde je naše nabídka.