TESTOVACÍ A INSPEKČNÍ TECHNOLOGIE

CZ EN

Aktuality

7.08.2017

Firma Koh Young obdržela prestižní ocenění 
Bosch Global Supplier Award 2017


BOSCH AWARD 

Stuttgart, Německo – Vedení firmy Koh Young obdrželo v červenci tohoto roku nejvyšší ocenění firmy Bosch – „Bosch Global Supplier Award 2017“ z rukou nejvyššího managementu společnosti Robert Bosch GmbH, jednoho z největších dodavatelů v automotive průmyslu. Cena zohledňuje vynikající výkony dodávaných strojů, technologií i supportu v letech 2015-16.
Toto ocenění se každoročně uděluje v několika kategoriích. Letos bylo uděleno 44 dodavatelům z 11 zemí světa. V oblasti SMT technologie je však forma Koh Young historicky druhá, které se povedlo cenu získat, a to mezi tisící nejrůznějšími dodavateli, kteří s firmou Bosch spolupracují.

14.07.2017

Koh Young prodal již 10.000 strojů!


10.000 strojů 

Firma Koh Young nedávno dosáhla dalšího významného milníku ve své historii a kromě 15ti-letého výročí založení firmy (1. května) oslavila i 10.000 prodaných strojů. Jubilejní stroj byl prodán a instalován do závodu Delphi Electronics Suzhou Co., Ltd v Číně, kde také proběhla oslava za účasti vedení obou firem. Koh Young tak opět potvrdil pozici absolutní jedničky na trhu, protože se dosud žádnému výrobci inspekčních strojů nepovedlo tak vysokých prodejů dosáhnout. Jak potvrdili zástupci firmy Delphi, Stroje Koh Young si zvolili hlavně pro jejich výjimečné inspekční možnosti pájených spojů založených na implementovaných IPC 610 standardech.

25.05.2017

Koh Young Europe hlásí rekordní prodeje
 za 1. čtvrtletí 2017


Rust 1Q 2017 

Evropská pobočka firmy Koh Young dosáhla za první čtvrtletí tohoto roku meziroční nárůst prodeje o 55 % (ve srovnání se stejným obdobím roku 2016). 
Hlavní podíl na tomto růstu má výrazně vyšší zájem o 3D AOI Zenith. Ředitel evropské pobočky, pan Harald Eppinger, k tomu dodává: “ Jsme nesmírně potěšeni výsledky naší společnosti za první čtvrtletí. Vzhledem k pokračující expanzi výrobků a služeb, které Koh Young během tohoto roku plánuje, bychom mohli tyto výsledky v dalších obdobích ještě i překonat.”

15.03.2017

Prodali jsme už víc než 1OO Koh Young strojů!


Nova grafika 

Na přelomu roku 2016 / 2017 jsme prodali jubilejní sté zařízení firmy Koh Young. Jednalo se o SPI typu aSPIre2, které bylo instalováno v závodě firmy Continental ve Frenštátě pod Radhoštěm. Spolu s mnoha dalšími instalacemi tvoří stroje Koh Young jádro inspekční technologie v mnoha firmách České a Slovenské Republiky. V celosvětovém měřítku firma Koh Young prodala více jak 9.500 strojů a rok co rok zvyšuje svůj tržní podíl. Obratově již mnohonásobně převyšuje veškerou konkurenci (dle výsledků Prime Research Group)

26.01.2017

Do nového roku s novou grafikou


Nova grafika 

Vážení zákazníci a partneři, do nového roku 2017 společnost IMT vstupuje s novým logem a novou firemní grafikou. Vzhledem k rozšiřování naší činnosti spojené
s růstem firmy jsme se rozhodli také změnit celkový vzhled a zpracování grafických materiálů. Našimi prioritami i nadále zůstává Vaše spokojenost, lidský přístup
a implementace nejnovějších technologií a postupů v oboru testování. Nicméně věříme, že  nový doprovodný design zpříjemní Vaši komunikaci s námi a lépe zvýrazní naše hlavní atributy. V současnosti pracujeme na zcela nových internetových stránkách, které budou novou grafickou podobu plně reflektovat a pomohou k snadnější orientaci v našem portfoliu.

20.05.2016

Nový digitální mikroskop a měřící systém ASH Omni


ASH Omni 

Novinkou v portfoliu firmy Ash je digitální mikroskop Ash Omni pro náročného uživatele. Tento mikroskop má v sobě zabudovaný počítač a umožňuje funkci x/y měření, porovnávání se zlatým vzorkem, vrstveného snímku, 3D řezu povrchem
a vyrovnání odchylek zakřivení čočky. Ash Omni se automaticky kalibruje a určitě oceníte i možnost přímého napojení na podnikovou síť.
Funkce Ashe Omni jsou ovládány myší skrze intuitivní user interface a jeho zabudované ledkové osvětlení s možností ovládání jednotlivých kvadrantů zajišťuje maximální vykrytí stínů.
Nyní dostupné u IMT Technologies!

20.04.2016

Koh Young dosáhl milníku v prodeji 3D AOI – prodáno přes 1 000 strojů


KY1000 

Společnost Koh Young oslavila prodej již 1 000 AOI zařízení. Jubilejní systém byl nainstalován ve společnosti Hella v továrně v Jižní Korei. Celkem již tento výrobce celosvětově nainstaloval přes 8 500 systémů, kde 7 500 strojů tvoří technologie SPI.

29.03.2016

Rozšířili jsme nabídku o digitální mikroskopy ASH


ash

Stali jsme se dodavateli digitálních mikroskopů ASH VISION. Tato společnost se od roku 1994 zaměřuje pouze na vysoce kvalitní zařízení pro potřeby průmyslu i jednotlivců v oblastech inspekce, kvality a zvyšování efektivity práce.
V souladu s novodobým trendem růstu inspekce a testování jsme zařadili tyto vysoce efektivní digitální systémy do našeho portfolia, abychom Vám nabídli ještě více možností, jak předejít chybám ve výrobním procesu, zpříjemnili Vám práci a umožnili rychlé výstupy z činnosti.
V nabídce jsou nyní systémy: Inspex HD, Inspex Full HD Table a Vesa, ruční lupa Ion 4.3, měřící software Metex a velká variabilita doplňků.
Vzhledem k přímému napojení na dodavatele a vyškolenému personálu jsme schopni Vám nabídnout tu nejvhodnější variantu pro Vaše potřeby.
07.04.2015

V červnu pro Vás chystáme technologický seminář


Rentgen AOI

Připravujeme pro Vás technologický seminář, na kterém Vám blíže představíme moderní inspekční technologie pro precizní kontrolu od firmy YXLON a Koh Young, a také se Vám představí zástupce naší partnerské firmy OEM Automatic, který Vám ukáže opravárenské vybavení firmy JBC.

Seminář proběhne ve dnech 17. - 18. 6. 2015 v hotelu Eroplán v Rožnově pod Radhoštěm.

Pro více informací si můžete níže stáhnout pozvánku společně s přihláškou k semináři.

pozvanka-pdfpozvanka-word

Vyplněné přihlášky a případné dotazy nám můžete zasílat na e-mail: info(at)imtts(bot)cz

30. 3. 2015

Vystavovali jsme na veletrhu AMPER 2015


AMPER 2015 AMPER 2015

Děkujeme všem našim zákazníkům za návštěvu na našem stánku a těšíme se na další spolupráci.